Długoterminowy wynajem aut

Stała miesięczna opłata uwzględniająca kompleksowy serwis, ubezpieczenie, a w przypadku awarii lub stłuczki – samochód zastępczy.

Okres wynajmu: od 24 do 48 miesięcy

Możliwość wykupu auta po zakończeniu umowy

Usługa dedykowana osobom fizycznym, mikroprzedsiębiorcom, firmom z sektora MSP i korporacjom

Wynajem samochodów długoterminowy - oferta od rodadcy Radosława Kienigsmana

Obniżenie kosztów

użytkowania auta o 10% do 30%

Nowy samochód

co 3 - 4 lata

Wynajem

bez wpłaty wstępnej

Jakie korzyści przyniesie Ci wynajem długoterminowy?

 • Powierzysz flotę w ręce doświadczonego, sprawdzonego partnera i zajmiesz się tym, co w danej chwili najważniejsze – skutecznym zarządzaniem własną firmą.
 • Zapomnisz o przeglądach i serwisowaniu. Te obowiązki weźmie na siebie wynajmujący.
 • Zmniejszysz obciążenia podatkowe. Cała rata wynajmu długoterminowego stanowi koszt uzyskania przychodu.
 • Zachowasz kontrolę nad firmowym budżetem. Dzięki stałym miesięcznym kosztom unikniesz nieprzewidzianych wydatków, związanych z użytkowaniem i serwisowaniem firmowych pojazdów.
 • Elastycznie dopasujesz warunki wynajmu do oczekiwań oraz budżetu, którym dysponujesz. Pomogę Ci wybrać firmę, która precyzyjnie odpowie na Twoje potrzeby i zaproponuje najlepsze warunki (także finansowe).
 • Będziesz użytkował pojazd bez inwestycji środków własnych (wynajem długoterminowy bez opłaty wstępnej).
 • Twoja zdolność kredytowa nie ucierpi. Wynajem długoterminowy to koszt poza bilansem. Nie obciąży więc zdolności kredytowej firmy.
 • skorzystasz z dodatkowych usług: wymiany i serwisu opon, obsługi kart paliwowych, usługi door-to-door, usług assistance czy raportowania.

Wynajem długoterminowy - ekspresowa decyzja, minimalna ilość formalności

Średni czas rozpatrzenia wniosku: 1 h

Potrzebne dokumenty: dowód osobisty, prawo jazdy, wydruk z CEiDG (w przypadku firm)

Dzięki mojej pomocy otrzymasz najlepsze warunki najmu długoterminowego. Chcesz wiedzieć dlaczego?

 • Moja działalność nie jest powiązania z żadną instytucją finansową. Dzięki temu podejmuję niezależne decyzje i wybieram najlepsze oferty na rynku.
 • Znakomicie znam oferty i wymagania poszczególnych firm. Mogę więc precyzyjnie dopasować produkt do Twoich potrzeb i oczekiwań.
 • Wiem, które elementy oferty podlegają negocjacjom. Nie waham się wykorzystywać tej wiedzy w praktyce. A moi klienci płacą mniej.

Skontaktuj się ze mną i sprawdź warunki najmu długoterminowego

keyboard_arrow_down

Dlaczego klienci polecają mnie swoim znajomym?

keyboard_arrow_down

Zobacz również

keyboard_arrow_down

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny to skuteczny sposób, aby zastąpić kilka spłacanych aktualnie rat pożyczek i kredytów jedną, niższą. Jakie zobowiązania można skonsolidować? Kredyty i pożyczki gotówkowe, samochodowe, chwilówki, a nawet zadłużenie na kartach debetowych i kredytowych. Sięgnij po konsolidację i odetchnij z ulgą!

Kredyt refinansowy

Drogi kredyt hipoteczny? Po co przepłacać? Sięgnij po kredyt refinansowy i przenieś zobowiązanie do innego banku. Dzięki temu zaoszczędzisz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych i obniżysz kwotę miesięcznej raty.

Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa zapewni Ci szybki zastrzyk gotówki na dowolny cel. Także na oświadczenie, bez konieczności dostarczania dokumentów potwierdzających dochód. Dzięki mojej pomocy otrzymasz decyzję nawet w ciągu 24 h, ograniczysz formalności i pozyskasz pieniądze całkowicie bezstresowo.

Kredyt firmowy

Kredytowe bankowe dla firm na sfinansowanie dowolnego celu, związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą. Kredyty inwestycyjne i obrotowe. Bez zabezpieczeń, biznesplanu, zbędnych formalności, zaświadczeń z ZUS i US. Finansowanie do 100% wartości inwestycji.

Leasing

Leasing to nowoczesna, atrakcyjna ekonomicznie forma finansowania dóbr. Sięgając po leasing, rozwiniesz flotę bez konieczności inwestowania wysokich środków własnych. Dzięki zaliczeniu w koszty raty leasingowej i czynszu inicjalnego obniżysz podstawę opodatkowania i zaoszczędzisz.

Faktoring

Faktoring pozwoli Ci wyeliminować ryzyko niezapłaconych faktur. Dzięki temu utrzymasz płynność finansową i kontrolę nad firmowym budżetem. Ograniczysz także koszty związane z rozliczaniem i ściąganiem należności oraz ich obsługą prawną.

Menu