O mnie

Radosław Kienigsman

Ekspert finansowy

  • Jestem niezależnym doradą kredytowym. Nie pracuję w firmie powiązanej kapitałowo z żadnym bankiem ani instytucją finansową. Dzięki temu mogę zaproponować Ci produkty aż 18 banków.
  • Pomagam spełniać marzenia. Te o wielkim domu, upragnionym remoncie czy rozwoju firmy. Dzięki mojej pomocy osiągnięcie upragnionego celu będzie łatwiejsze niż myślisz.
  • Twoja satysfakcja jest dla mnie największą wartością. Aż 83% moich klientów pochodzi z poleceń. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że zadowoleni klienci polecą mnie znajomym. Proponuję tylko sprawdzone rozwiązania. Takie, które wybrałbym także dla siebie.
  • Rozwój zawodowy jest dla mnie bardzo ważny. Na bieżąco śledzę.

Moje do świadczenie zawodowe – czyli co powinieneś o mnie wiedzieć

Niezależny ekspert finansowy – własna działalność.

Pracując pod własnym szyldem, niezależnie od banków i grup kapitałowych oferuję klientom najlepsze, szyte na miarę produkty finansowe. Nie pobieram prowizji, nie stosuję ukrytych kosztów. Korzystanie z moich usług jest zupełnie bezpłatne.

Doradca ds. Kredytów Hipotecznych ING BANK ŚLĄSKI

Dzięki pracy w ING poznałem rynek kredytów hipotecznych „od podszewki”. Dzięki temu mogę doradzać klientom jeszcze skuteczniej. 

Doradca Klienta Biznesowego BGŻ BNP PARIBAS.

Kontynuując swoje doświadczenie z Idea Banku, pogłębiłem wiedzę na temat bankowych produktów dla firm.

Mobilny doradca ds. finansowania przedsiębiorstw – Idea Bank.
Dzięki tej pracy doskonale poznałem specyfikę produktów bankowych dla firm. Dziś pomagam moim klientom wybierać te, które najlepiej spełnią ich oczekiwania.
 
Doradca ds. nieruchomości we własnym biurze nieruchomości Room Nieruchomości w Hajnówce

(czy gdzie indziej? :). Dzięki temu doświadczeniu, wiem, jak rozmawiać z deweloperem, jak sprawdzić nieruchomość przed zakupem i na co zwracać uwagę, wybierając wymarzone M. Chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą.

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu.

Ukończyłem studia I stopnia na kierunku Bankowość i Innowacje Finansowe i studia II stopnia na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami. Pozyskanie wiedzy z zakresu finansów i nieruchomości zapewnia mojej działalności podstawy. Harmonijnie łączy także obie branże, w których funkcjonuję.

Radosław Kienigsman - Doradca kredytowy w Podlaskie Finanse
Menu