Kredyt hipoteczny

Kredyt na zakup mieszkania na (rynku pierwotnym lub wtórnym), działki budowlanej, budowę lub remont domu

Oferty 18 banków w jednym miejscu

Finansowanie do 90% wartości nieruchomości

Okres kredytowania: do 30 lat

Kredyt hipoteczny - najlepsza oferta w Białymstoku

Okres kredytowania

do 30 lat

Do 90%

wartości nieruchomości

Raty równe

lub malejące

Co zyskasz, sięgając kredyt hipoteczny?

 • Kupisz wymarzoną nieruchomość, bez konieczności oszczędzania na ten cel przez kilkadziesiąt lat.
 • Pozyskasz środki na kosztowny remont.
 • Zamieszkasz„u siebie”, nie obciążając nadmiernie domowego budżetu. Z moją pomocą otrzymasz kredyt, perfekcyjnie dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Na atrakcyjnych warunkach finansowych.
 • Otrzymasz dodatkowe środki na spłatę innych zobowiązań finansowych: kredytów konsumpcyjnych, pożyczek, zadłużenia na kartach kredytowych i debetowych.

Wstępna decyzja już w ciągu tygodnia

Wstępna decyzja kredytowa: do 7 dni roboczych

Ostateczna decyzja kredytowa (od momentu wstępnej decyzji): do 21 dni roboczych

Potrzebne dokumenty:

 • dokumenty potwierdzające wysokość i źródło dochodu;
 • wyciąg z konta z ostatnich 6 miesięcy;
 • dokumenty nieruchomości: umowa deweloperska lub umowa rezerwacyjna (dla mieszkań z rynku z rynku pierwotnego), umowa przedwstępna (dla mieszkań z rynku wtórnego).

Pomogę Ci otrzymać kredyt hipoteczny na najlepszych warunkach. 

 • Specjalizują się w kredytach hipotecznych. Znam wymagania banków, procedury badania zdolności do spłaty, kruczki i haczyki. Dzięki temu doradzam skuteczniej i chronię klientów przed potknięciami.
 • Nie jestem związany z żadnym bankiem ani grupą kapitałową. Podejmuję niezależne decyzje, oferując kredytobiorcom najlepsze dla nich produkty.
 • Chcesz wziąć kredyt hipoteczny dopiero za kilka miesięcy? Doradzę Ci, w jaki sposób poprawisz zdolność kredytową i co możesz zrobić, aby otrzymać finansowanie na lepszych warunkach.
 • Pomogę pozyskać kredyt, jeśli osiągasz dochody z tytułu: umowy cywilnoprawnej, powołania, kontraktu menadżerskiego, działalności gospodarczej.

Napisz do mnie i nie przepłacaj 

Dlaczego klienci polecają mnie swoim znajomym?

keyboard_arrow_down

Zobacz również

keyboard_arrow_down

Kredyt konsolidacyjny

Chcesz odciążyć domowy budżet? Sięgnij po konsolidację! Zaciągając kredyt konsolidacyjny, zamiast kilku rat kredytów i pożyczek będziesz płacił jedną, niższą. Obniżysz kwotę miesięcznych zobowiązań i nie będziesz musiał pamiętać o różnych terminach spłaty rat. Dzięki konsolidacji poprawisz także swoją historię kredytową, a Twój portfel odetchnie z ulgą.

Kredyt refinansowy

Drogi kredyt hipoteczny pogrąża Twój budżet? Nie przepłacaj! Wybierając kredyt refinansowy, przeniesiesz zobowiązanie do innego banku i obniżysz jego koszt. Płacąc niższą ratę, zminimalizujesz ryzyko opóźnień i ochronisz historię kredytową w BIK-u.

Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa to skuteczny sposób na realizację planów i spełnienie marzeń. Bez konieczności wieloletniego oszczędzania. Procedura uzyskania pożyczki jest z reguły prostsza i szybsza niż uzyskanie kredytu. Pożyczkę otrzymasz także na oświadczenie, nawet w ciągu 24 h.

Kredyt firmowy

Chcesz pozyskać dodatkowe środki na inwestycje, rozwój i sfinansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa? Sięgnij po kredyt dla firm. W zależności od potrzeb i celu finansowania wybierz kredyt obrotowy, inwestycyjny, kredyt na start lub kredyt hipoteczny. Także bez zabezpieczeń i zaświadczeń z US i ZUS.

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy zapewni Ci pokaźny zastrzyk gotówki na dowolny cel. Nawet do 80 000 zł na oświadczenie, bez konieczności dostarczania zaświadczeń o zatrudnieniu. Decyzja kredytowa już w 24 h, minimum formalności, przejrzysta procedura.

Wynajem długoterminowy samochodów

Chcesz zmodernizować flotę, ale nie masz wystarczającej ilości kapitału? Skorzystaj z najmu długoterminowego. Dzięki takiej formie finansowania obniżysz koszty użytkowania auta o 10% do 30% i zmniejszysz obciążenia podatkowe. Cała rata najmu stanowi bowiem koszt uzyskania przychodu.

Menu